Sandra Sroka

Sandra Sroka

Asystentka stomatologiczna


Sandra to asystentka stomatologiczna, której pasja do pracy w dziedzinie stomatologii jest równie wyrazista, co jej zainteresowania poza nią.

Ukończyła Szkołę Policealną TEB Edukacja, gdzie zdobyła wiedzę i umiejętności z zakresu asystentki stomatologicznej. Sandra ma łatwość w nawiązywaniu relacji z pacjentami, a empatia i pozytywne usposobienie sprawiają, że czują się oni komfortowo podczas wizyt. Jest elastyczna i świetnie pracuje w zespole, co jest niezwykle istotne w stomatologii. Jej współpraca z lekarzami przyczynia się do efektywnej opieki stomatologicznej.

Sandra fascynuje się pracą przede wszystkim dlatego, że może pomagać pacjentom i troszczyć się o ich zdrowie. Dla niej precyzyjność i estetyka pracy są kluczowe. Zaangażowanie i współdziałanie z lekarzami stanowią integralną część jej codziennego życia zawodowego, a możliwość rozwoju daje jej motywację do doskonalenia swoich umiejętności.

W życiu prywatnym Sandra ma wiele pasji. Jej hobby i czas wolny to wyprawy górskie, taniec, jazda konna, kajaki i fotografia. Ponadto marzy o zdobyciu Mont Blanc, nurkowaniu wokół Wysp Kokosowych, podróży do Sri Lanki, locie balonem oraz podróży kamperem dookoła Europy.