lek. dent. Alida Konopacka Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, protetyka, stomatologia dziecięca

lek. dent. Alida Konopacka

Lekarz dentysta / Specjalista protetyki
Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, protetyka, stomatologia dziecięca


Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2013 roku. Następnie wyspecjalizowała się w kierunku protetyki stomatologicznej. Od początku swojej kariery zawodowej skupia się głównie na protetyce, stomatologii zachowawczej i stomatologii estetycznej.

W swojej praktyce stomatologicznej dąży do osiągnięcia najwyższego standardu leczenia. Aby zapewnić Pacjentom najlepszą opiekę, pracuje z użyciem lup i mikroskopu umożliwiających optymalne powiększenie. Dzięki temu może wykonywać precyzyjne i dokładne zabiegi, co przekłada się na skuteczne i komfortowe doświadczenia dla Pacjentów.

Jej misją jest pomaganie Pacjentom, we współpracy z zespołem wykwalifikowanych lekarzy, w poprawie uśmiechu i przywróceniu pewności siebie. Jest oddana swoim Pacjentom i dba o to, aby zapewnić im jak najlepszą opiekę – nie tylko skuteczną, ale także przyjazną, delikatną i empatyczną. Jej celem jest poprawa zdrowia jamy ustnej Pacjentów i ich ogólnej jakości życia.

W stomatologii szczególnie podoba się jej ciągły rozwój oraz stałe przenikanie się świata medycyny i nowych technologii. Stara się na bieżąco wprowadzać do swojej codziennej pracy innowacyjne rozwiązania, takie jak cyfrowe projektowanie uśmiechu, które pozwala Pacjentom przymierzyć nowy uśmiech i w pełni zrozumieć proces metamorfozy przed jej rozpoczęciem. Przygotowuje kompleksowe plany leczenia, które następnie realizuje krok po kroku wraz z zespołem specjalistów Kliniki Maxdent.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Dodatkowo interesuje się nowymi technologiami, takimi jak skanery wewnątrzustne, druk 3D oraz fotografia stomatologiczna.

Prywatnie – mama dwójki dzieci, entuzjastka dalekich podróży i tenisa ziemnego.

Stowarzyszenia i instytucje, do których należy ekspert

Certyfikaty

Przeczytaj porady naszych ekspertów