lek. dent. Aneta Szutowska Zajmuje się: protetyka, leczenie kanałowe, stomatologia estetyczna

lek. dent. Aneta Szutowska

Lekarz dentysta
Zajmuje się: protetyka, leczenie kanałowe, stomatologia estetyczna


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jeszcze zanim podjęła pracę w naszej Klinice Maxdent, ukończyła w niej staż lekarski. Zajmuje się Pacjentami, którzy potrzebują kompleksowego leczenia stomatologicznego oraz cierpiącymi na dentofobię, czyli strach przed wizytą u stomatologa. Jej specjalizacje obejmują leczenie zachowawcze z endodoncją, odbudowę estetyczną zębów oraz protetykę.

Dopasowuje plan leczenia i częstotliwość wizyt do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Przy tym ściśle współpracuje z lekarzami innych specjalizacji w Maxdent. Szczegółowo wyjaśnia proponowane procedury i etapy zabiegów stomatologicznych, a leczenie stara się zaplanować w taki sposób, aby uwzględniało codzienne potrzeby i styl życia Pacjentów. Zawsze podkreśla znaczenie dobrej atmosfery w gabinecie stomatologicznym oraz wzajemnego zaufania, najważniejszy jest dla niej komfort i zadowolenie Pacjentów.

Korzysta z nowoczesnego sprzętu stomatologicznego, w codziennej praktyce nie wyobraża sobie pracy bez powiększenia, które zapewnia mikroskop zabiegowy. Ciągle doskonali swój warsztat pracy, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Europejskiego Stowarzyszenia Endodontycznego oraz Włoskiego Towarzystwa Stomatologicznego AIC. Dodatkowo prowadzi kursy dla lekarzy z całej Polski, na których uczy leczenia endodontycznego przy użyciu mikroskopu zabiegowego.

Swoją przyszłą drogę zawodową wiąże również z zaburzeniami stawów skroniowo-żuchwowych. Odbyła cykl szkoleń CMD, dzięki którym każdorazowo układa plan leczenia z poszanowaniem dla funkcji oraz poprawy działania stawu skroniowo-żuchwowego. W swojej pracy ceni sobie estetykę i precyzję.

W weekendy, w czasie wolnym – jak na rodowitą góralkę przystało, uwielbia wyprawy górskie oraz towarzyszące im dźwięki muzyki.

Stowarzyszenia i instytucje, do których należy ekspert

Przypadki leczenia

Opinie o ekspercie

Aneta Szutowska – ZnanyLekarz.pl

Przeczytaj porady naszych ekspertów