lek. stom. Monika Myszko-Coelho Zajmuje się: chirurgia stomatologiczna, periodontologia, protetyka, stomatologia estetyczna, implantologia

lek. stom. Monika Myszko-Coelho

Lekarz stomatolog / Specjalista chirurgii stomatologicznej
Zajmuje się: chirurgia stomatologiczna, periodontologia, protetyka, implantologia, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza


Jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu roku 2004 pod kierownictwem prof. hab. Marzeny Dominiak. Od samego początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, periodontologii, protetyce i stomatologii estetycznej. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywała pracując w renomowanych wrocławskich klinikach stomatologicznych.

W 2014 roku ukończyła szkolenie specjalizacyjne na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu pod kierownictwem prof. hab. Marzeny Dominiak, uzyskując tytuł specjalisty w chirurgii stomatologicznej. W trakcie swojej kariery była również współautorką publikacji oraz rozdziałów w książkach poświęconych chirurgii stomatologicznej. Ponadto, dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez wykłady naukowe związane z jej specjalizacją.

Lek. stom. Monika Myszko-Coelho aktywnie uczestniczy w prestiżowych kongresach, sympozjach i specjalistycznych szkoleniach z dziedziny stomatologii, ze szczególnym naciskiem na chirurgię stomatologiczną. Dzięki temu pozostaje na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i technologiami w swojej dziedzinie, co pozwala jej zapewnić Pacjentom najlepszą możliwą opiekę stomatologiczną.

Jednym z obszarów, na którym lek. stom. Monika Myszko-Coelho skupia szczególną uwagę, jest stomatologia estetyczna. Jest zadowolona z faktu, że może pomagać Pacjentom w poprawie wyglądu ich uśmiechu i przywróceniu pewności siebie. Współpracując z zespołem wykwalifikowanych specjalistów stomatologii oraz techników, angażuje się w spełnianie marzeń Pacjentów o zdrowym i pięknym uśmiechu.

W swojej praktyce stomatologicznej lek. stom. Monika Myszko-Coelho dąży do osiągnięcia najwyższego standardu leczenia. Wykorzystuje urządzenia powiększające takie jak lupy i mikroskop, co pozwala jej na precyzyjną i dokładną pracę. Dzięki temu może skutecznie leczyć Pacjentów i zapewnić im komfortowe i bezbolesne doświadczenia podczas zabiegów.

Poza pracą zawodową, Monika jest wieloletnią instruktorką fitness, pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia.

Stowarzyszenia i instytucje, do których należy ekspert

Opinie o ekspercie

Monika Myszko-Coelho – ZnanyLekarz.pl

Przeczytaj porady naszych ekspertów