lek. dent. Zuzanna Popowska Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca

lek. dent. Zuzanna Popowska

Lekarz dentysta
Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca


Zuzanna Popowska to pasjonatka stomatologii, która od zawsze marzyła o przywracaniu Pacjentom zdrowych i pięknych uśmiechów. Jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, ale to był tylko początek jej niezwykłej podróży zawodowej.

Jest nie tylko wykształconym lekarzem dentystą, ale także osobą pełną pasji i zaangażowania, która wciąż pragnie się doskonalić. Uczestniczy w różnych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i technologiami. Dla niej nauka i rozwijanie umiejętności to klucz do zapewnienia Pacjentom komfortu i opieki najwyższej jakości. Wierzy, że tylko kompleksowe podejście i dokładność w pracy mogą zapewnić sukces.

Jej specjalnością jest stomatologia zachowawcza oraz leczenie endodontyczne pod mikroskopem. Dąży do uratowania zębów, a efekt estetyczny wykonanych wypełnień jest dla niej równie ważny, jak ich trwałość.

Poza swoją pracą Zuzanna również jest osobą pełną pasji. Kocha podróże i poznawanie różnych kultur. Zawsze znajduje czas na aktywność na świeżym powietrzu oraz spotkania z przyjaciółmi i rodziną.

Stowarzyszenia i instytucje, do których należy ekspert

Certyfikaty

Przeczytaj porady naszych ekspertów